Czym się zajmujemy? Oferta dla firm

Posiadamy bogate doświadczenie związane z usługami grawerskimi. Zajmujemy się ozdabianiem różnorodnych materiałów, między innymi ze szkła, metalu, filcu i drewna. Do grawerowania wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie – to gwarancja precyzji i doskonałości wykonania. W naszej ofercie znajduje się laserowe grawerowanie najróżniejszych produktów. Możemy ozdobić wybranym przez Ciebie napisem dowolny przedmiot. Jeżeli prowadzisz własny biznes, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi oraz klientami. Znakowanie laserem to idealny pomysł na niebanalny i zindywidualizowany upominek reklamowy!

Znakowanie / Grawerowanie kalendarzy książkowych,
 notesów, terminarzy, galanterii skórzanej, okładzin skóropodobnych. 

Grawerowanie laserowe pozwala na uzyskanie efektów podobnych, a niejednokrotnie lepszych, od tłoczenia na gorąco, bez kosztownych matryc. Zaletą grawerowania jest możliwość umieszczenia na każdym detalu innej dedykacji, imienia i nazwiska lub znaku firmowego.

Laminaty grawerskie – grawerowanie/cięcie

Płyty laminatów wykonane są na bazie akrylu. Cechują się szeroką gammą kolorów/stylów/struktury powierzchni. Laminaty grawerskie są podstawowym materiałem grawerski wykorzystywanym do tworzenia tablic informacyjnych ( na drzwi, ściany, urządzenia ).  Znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak reklama, medycyna, mechanika, elektronika i wiele innych. Maksymalny wymiar elementu 90x60 cm.

Drewno / sklejka – grawerowanie / cięcie

Drewno takie jak dąb, brzoza, klon czy lipa oraz sklejka suchotrwała są niezwykle łatwe w cięciu jak i grawerowaniu. Skrzynki na alkohole, elementy ozdobne do mebli, czy gadżety reklamowe to tylko niewielka lista produktów które można ekonomicznie wykonać za pomocą systemów laserowych CO2. Maksymalny wymiar elementu 90 x 60 cm.

Pleksi/PMMA – cięcie/grawerowanie

Materiał znosi warunki atmosferyczne, jest odporny na promienie UV. Płyty maja duża sztywność i bardzo gładka powierzchnie. Świetnie sprawdzają się przy cięciu laserem. Materiał dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, elementy transparentne nadają się także do grawerowania. Maksymalny wymiar elementu 90 x 60 cm.

FILC – cięcie

Odpowiedni rodzaj filcu ( syntetyczny, na bazie włókien poliestrowych ) doskonale nadaje się do cięcia laserem. Maksymalny wymiar wycinanego elementu 90 x 60 cm. Elementy dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

KOREK – grawerowanie/cięcie.

Korek idealnie nadaje się do obróbki laserowej. Możemy wycinać dowolne kształty oraz wygrawerować dowolną grafikę. Maksymalny wymiar elementu to 90 x 60 cm.

SZKŁO – grawerowanie

Grawerowanie na szkle to jedno z ciekawszych zastosowań znakowania laserowego. Dodatkowo przy pomocy przystawki rotacyjnej istnieje możliwość grawerowania elementów owalnych takich jak szklanki, kufle, kieliszki, butelki oraz wiele innych szklanych wyrobów idealnych na prezent lub jako gadżet reklamowy.


Metal – grawerowanie

Grawerowanie w metalu to bardzo powszechna metoda ozdabiania i znakowania, dzięki czemu dany przedmiot (np. metalowy długopis, kubek, piersiówka, zapalniczka, tarcza zegarka,) nabiera indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Możliwe jest grawerowanie laserem m.in. stali nierdzewnej i narzędziowej.

Oferta dla klientów indywidualnych

Nasza oferta kierowana jest również do klientów indywidualnych, którzy szukają oryginalnego i ciekawego pomysłu na prezent dla bliskich osób. Jeżeli znudziły Cię sztampowe upominki i zależy Ci na czymś naprawdę wyjątkowym, nie mogłeś trafić lepiej! Grawerowanie laserem pozwala na ozdobienie różnorodnych przedmiotów wybranym przez Ciebie napisem. Stwórz wzruszającą lub zabawną dedykację i wybierz materiał, na którym ma się ona znaleźć. Grawerowanie pozwala na przeniesienie sentencji na elegancki kieliszek do wina, ozdobną deskę do krojenia, na metalowy brelok i wiele innych przedmiotów. Możliwości jest mnóstwo! Skorzystaj z usług grawerowania, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany ich wysokim poziomem!