Grawerowanie laserowe

Mamy duże doświadczenie w usługach grawerskich i nie wahamy się używać go przy nadchodzących, kolejnych wyzwaniach. Ozdabiamy różnorodne materiały, na przykład szkło, metal, korek czy drewno. W grawerowaniu laserowym wykorzystujemy najbardziej nowoczesne technologie - będące gwarancją precyzji i doskonałości wykonania. W ofercie dla firm znajdziecie Państwo laserowe grawerowanie najróżniejszych produktów, w tym drewnianych i metalowych. Możemy ozdobić dowolny przedmiot wybranym przez Ciebie napisem. Jeżeli prowadzicie własny biznes, z pewnością wiecie, jak ważne jest utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi i Klientami. Znakowanie laserem - szkła, metalu, drewna - jest idealnym pomysłem na niestandardowy i kompletnie zindywidualizowany upominek reklamowy. Poniżej znajdziecie Państwo na liście materiałów przykładowe zdjęcia oferowanych przez nas gadżetów.

Kalendarze książkowe, notesy, terminarze, galanteria skórzana, okładziny skóropodobne

Pozwala na uzyskanie efektów podobnych, a wielokrotnie lepszych, od tłoczenia na gorąco i bez kosztownych matryc – takie jest grawerowanie laserowe. Jego zaletą jest ponadto możliwość umieszczenia na każdym detalu innej dedykacji, imienia i nazwiska bądź znaku firmowego.

Laminaty

Wykonane na bazie akrylu płyty laminatów, charakteryzują się szeroką gamą kolorów, stylów oraz struktur powierzchni. Laminaty to podstawowy materiał grawerski, wykorzystywany do tworzenia tablic informacyjnych na drzwi, ściany czy urządzenia. Laminaty znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach takich, jak: reklama, medycyna, mechanika, elektronika i wiele innych. Maksymalny wymiar elementu z płyty laminatów, jaki preferujemy do realizacji, to 90 x 60 cm.

Drewno i sklejka

Dąb, brzoza, klon czy lipa - tego rodzaju drewno, a także sklejka suchotrwała - są łatwe w grawerowaniu. Za pomocą systemów laserowych można ekonomicznie wykonać z nich skrzynki na alkohole, elementy ozdobne do mebli czy gadżety reklamowe – a to tylko niewielka część propozycji, w których drewno prezentuje swój potencjał. Maksymalny wymiar drewnianego elementu do realizacji, jaki preferujemy, to 90 x 60 cm.

Pleksi/PMMA

Ten materiał doskonale znosi zmienne warunki atmosferyczne oraz jest odporny na promienie UV. Płyty z pleksi/PMMA są wyjątkowo sztywne i mają bardzo gładką powierzchnię. Przy cięciu laserowym sprawdzają się świetnie. Pleksi/PMMA jest materiałem dostępnym w szerokiej gamie kolorystycznej, zawiera ona także elementy transparentne. 90 x 60 cm to maksymalny wymiar elementu, jaki zrealizujemy.

Filc

Syntetyczny i na bazie włókien poliestrowych to odpowiedni rodzaj filcu, jaki doskonale nadaje się do cięcia laserem. Tak jak w przypadku pleksi/PMMA, dostępny jest w bardzo szerokiej gamie kolorów. Maksymalny wymiar wycinanego elementu to – 90 x 60 cm.

Korek

To świetny materiał do dokładnego grawerowania laserowego. Ponownie,maksymalny wymiar elementu, jaki możemy wyciąć, to 90 x 60 cm.

Szkło

Jest jednym z ciekawszych zastosowań znakowania laserem - szkło. Co więcej, przy pomocy przystawki rotacyjnej, jest możliwość grawerowania szklanych elementów owalnych – takich, jak szklanki, kufle, kieliszki, butelki i wiele innych, szklanych wyrobów. Doskonałe na prezent i gadżet reklamowy.


Metal

To bardzo powszechna metoda ozdabiania i znakowania, dzięki czemu przedmiot – metalowy długopis, kubek, piersiówka, zapalniczka czy tarcza zegarka – nabiera indywidualnego i zupełnie niepowtarzalnego, czasem wręcz uroczystego, charakteru. Jest możliwe grawerowanie laserem na przykład stali nierdzewnej i narzędziowej. Metal przy tym to materiał mocno wytrzymały - to podarunek na długie lata.

Oferta dla klientów indywidualnych – upominki szklane, metalowe, drewniane

Kierujemy naszą ofertę także do Klientów indywidualnych. Jeżeli poszukujecie Państwo oryginalnych i ciekawych pomysłów na prezent dla bliskich osób, jeżeli znudziły się Wam zwykłe upominki i zależy Wam na czymś naprawdę wyjątkowym - uważamy, że nie mogliście trafić lepiej. Rytownia graweruje laserem i ozdabia przedmioty różnorodnymi napisami i grafikami. Możesz stworzyć wzruszającą albo zabawną dedykację, później wybrać materiał, na jakim ma się ona znaleźć. Rytownia przenosi sentencje na eleganckie, szklane kieliszki do wina, zdobne drewniane deski do krojenia, metalowe breloki i wiele innych przedmiotów. Możliwości zrealizowania usług grawerskich jest bardzo dużo - zapraszamy.